تبلیغات
بر و بچه های دندانپزشکی آزاد تهران مهر 87 - مواد لازم برای عاشقی

بر و بچه های دندانپزشکی آزاد تهران مهر 87

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند

تلفن: شرط لازم و کافی برای شروع، ثبوت و گسترش یک رابطه عاشقانه.
در گذشته برای تشخیص صداقت طرف هم کاربرد داشت؛ اما با این سیستم مسخرهٔ ”آی دی کالر“ و افتادن شماره دیگر به درد این کار نمی‌خورد. نوع همراهش هم که دیگه معرکه است! معمولاً تن صدای عشاق در پشت خط کمی خشدار می‌شود؛ البته این اشکال مربوط به مخابرات است، این‌گونه تماس‌های تلفنی معمولاً طولانی هستند. شما فکرش را بکنید دو نفر دارند آخرته دورنمای آینده خودشان را برای هم ترسیم می‌کنند!
همکلاسی: یک تصادف تاریخی!
در این مورد سازمان کنکوری‌ها نقش واسطه‌ را ایفا می‌کند. عشقی چند منظوره که در تقلب‌ها و ورقه عوض کردن سر جلسه امتحان هم کاربرد به‌سزائی دارد. می‌‌تواند کلی هم بانی خیر شود. برای بچه‌های دیگر! سر کلاس معمولاً عشاق جوری می‌نشینند که امتداد نگاه‌شان از هم عبور کند. در این جور مواقع استاد هم آن دورها در یک گراند تصویر مشغول فعل و انفعالی نامعلوم است. حضرت عشق در این جور مواقع ابتدا به صورت جزوه و نمونه سئوال و بعدها در قالب‌های مختلف مخابراتی و مراسلاتی ظاهر می‌شود!
هدیه: بروز عینی ماکزیمم عشق دو کبوتر.
وسیله‌ای که با آن عاشق فریاد می‌زند: ”دلم فقط تورو می‌خواد.“ نوع آن از عروسک‌های خرسی و مرغی و اردکی گرفته تا سند آپارتمان متغیر است.
اتومبیل: وسیله‌ای برای آزاد شدن انرژی جنبشی.
عامل جاری شدن سیل عشق در بزرگراه‌ها، لای کشیدن در اتوبان‌ برای نشان دادن دست فرمان به طرف به همراه آهنگ ”ما دو بال پرواز مرغ عشقیم، پر کشیدیم تا اوج آسمون‌ها“ بسیار مؤثر است. نوع ماشین هم بستگی به توانائی مالی پدر مربوطه از پیکان جوانان ۵۷ جوات اسپرت تا پژو ۲۰۶ ناز بشی الهی، متغیر است. سیستم صوتی هم هرچه باحال‌تر باشد روابط بهترتر تحکیم می‌شود.

نوشته شده در شنبه 22 آبان 1389 ساعت 22:22 توسط لیلا حبیبی نظرات |


(تعداد کل صفحات:[cb:pages_total]) [cb:pages_no]
Template By : Pichak